Forum Parafialne
Forum Parafii pw. ¶w. Zygmunta i ¶w. Jadwigi w Kêdzierzynie-Ko¼lu

Polemika - 24h

Chaos - 2008-12-09, 21:01
Temat postu: 24h
Gdyby zosta³y Ci na ziemi 24 godziny ¿ycia,jakby¶ je "zagospodarowa³"?
keira - 2008-12-09, 21:58

Takie hmmm.. dziwne pytanie. Albo wykorzysta³abym ca³y dzieñ na "g³upotach", czyli ani to po¿yteczne ani te¿ dobre (w³a¶ciwie to jeszcze zale¿y od tego, czy to koniec ¶wiata, czy tylko to ja mia³abym umrzeæ.) Albo ten dzieñ niewiele by siê ró¿ni³ od zwyk³ych , z tym, ¿e przygotowywa³abym siê na koniec psychicznie.
Trudno jednak stwierdziæ jak wygl±da³oby to w praktyce.

kuboleo - 2008-12-11, 00:01

Ja bym za³atwi³ wszystkie swoje doczesne sprawy, aby po ¶mierci rodzina mia³a do za³atwienia tylko niezbêdne rzeczy. Potem bym siê pomodli³ i poszed³ spaæ.
Go¶æ - 2008-12-28, 17:04

Tak w³a¶nie zrobi³ mój dziadek :) jestem z niego dumny... mimo ze wci±¿ mi go brakuje.
ania91ania - 2009-11-11, 23:11

Zastanawia³abym siê nad tym, mo¿e pod innym k±tem. Co robi samobójca w ciagu ostatnich 24godzin swojego ¿ycia. Planuje ¶mierc? Robi to dlatego, ¿e jest na ni± gotowy? ¯e jej pragnie? Moje ostatnie godziny chcia³abym spêdziæ z najbli¿szymi. Powiedzieæ im to czego nie mia³am odwagi zrobiæ, wierz±c, ¿e mam jeszcze sporo czasu. Chcia³abym wywo³aæ u¶miech na ich twarzy i sprawiæ, by mimo mojego odejsciu byli szczê¶liwy, by widzieli, ¿e i ja jestem szczê¶liwa, bo wierzê, ¿e to dopiero pocz±tek.
Go¶æ - 2010-01-04, 16:30

Ja bym nie chcia³a wogóle wiedzieæ ile mi zosta³o...

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group