Forum Parafialne
Forum Parafii pw. ¶w. Zygmunta i ¶w. Jadwigi w Kêdzierzynie-Ko¼lu

¯ycie Parafii - Czy Ksi±dz Krzysztof ¿egna siê z nasz± Parafi±?

Stefan - 2011-08-18, 22:59
Temat postu: Czy Ksi±dz Krzysztof ¿egna siê z nasz± Parafi±?
Je¿eli jest prawd± to, co Ksi±dz Krzysztof napisa³ na swoim blogu, to jest mi smutno. :cry:
¯yczê Ksiêdzu, jako kap³anowi, naj³atwiejszej parafii w diecezji. Ale jako kaznodziei ¿yczê ksiêdzu najgorszej (pod wzglêdem religijnym oczywi¶cie) parafii w diecezji. :lol:
Bo, z wielu rzeczy, to najbardziej bêdzie brakowaæ mi ksiê¿ych kazañ. Rzeczowych, trafiaj±cych nie tylko do serca, ale i do duszy. Zmuszaj±cych do przemy¶leñ i refleksji. Przecie¿ Ksi±dz jest dopiero 5 lat kap³anem, a g³oszonego S³owa Bo¿ego mog± Ksiêdzu zazdro¶ciæ kap³ani z kilkunasto- , a nawet kilkudziesiêcioletnim sta¿em. I z tak g³oszonym S³owem Bo¿ym bêdzie Ksi±dz trafia³ do tych, którzy potrzebuj± pomocy.
No i oczywi¶cie bêdzie brakowa³o „s³yszalno¶ci”. Nie musieli¶my nastawiaæ ucha, ¿eby us³yszeæ i zrozumieæ Ksiêdza ¶piew i wypowiedzi.
Dziêkujê tak¿e za ministrantów i lektorów, których za Ksiêdza kadencji nie brakuje.
I dziêkujê za stronê parafialn± w Internecie. Wiem, ¿e brak czasu, chêci i zwyk³e ludzkie zmêczenie nieraz powodowa³y jakie¶ niedoskona³o¶ci, ale strona dzia³a i ma kilkunastu wiernych forumowiczów, którzy staraj± siê utrzymywaæ j± „przy ¿yciu”. :oops:
Ksiê¿e Krzysztofie – Bóg zap³aæ za wszystko i ¿yczê wielu ³ask Bo¿ych oraz powodzenia w pracy duszpasterskiej w nastêpnej parafii.

mn - 2011-08-22, 08:08

Równie¿ ¿yczê ks. Krzysztofowi wszystkiego dobrego na dalsz± drogê kap³añskiego ¿ycia.
gregorek - 2011-08-29, 19:36

Niech Ksiêdzu b³ogos³awi nasz Pan Jezus Chrystus ,a Królowa nasza Naj¶wiêtsza Panna niechaj siê za Ksiêdzem wstawia u Niego.
Proszê wzi±¶æ ze sobo± to : http://fides-et-ratio.pl/...ry-katolickiej/ ....szczególnie przydatne w czasach kryzysu Wiary.
Mam nadziejê ,¿e bêdzie nas Ksi±dz odwiedza³ na forum.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group