Forum Parafialne
Forum Parafii pw. ¶w. Zygmunta i ¶w. Jadwigi w Kêdzierzynie-Ko¼lu

¯ycie Parafii - Full Power Spirit

mn - 2012-04-01, 17:22
Temat postu: Full Power Spirit
Wszystkim, którzy przyczynili siê do tego wydarzenia, bardzo serdecznie dziêkujê!
Co prawda akustyka ko¶cio³a ¶rednio sprzyja³a odbiorowi hip-hopu (pog³os), ale jednak ch³opaki dali bardzo fajny... nawet trudno powiedzieæ - koncert, bo to by³ prawdziwy performance, show. Umiejêtno¶ci kaznodziejskich lidera (Mirka) móg³by pozazdro¶ciæ niejeden ksi±dz :)
Bardzo podoba mi siê, ¿e dziêki takim wydarzeniom wiara kojarzy siê z czym¶ weso³ym, radosnym.
Co prawda nie wiem, jak to siê ma do s³ynnego listu kard. Dziwisza o muzyce w ko¶cio³ach, ale.... by³o fajnie :-)

Justysia - 2012-04-01, 18:21

I w³a¶nie takich koncertów nam potrzeba. Poprzez niby banalne i ju¿ kiedy¶ zas³yszane s³owa, cz³owiek na nowo mo¿e zastanowiæ siê nad swoim ¿yciem i wiar±, a nawet dla wielu mo¿e byæ ma³ym krokiem do poznania wiary, ¿e to nie tylko pokuta, umartwianie siê i ci±g³e "zdrowa¶ki". Dziêki takim wydarzeniom m³ody cz³owiek mo¿e zauwa¿yæ, ¿e w wierze mo¿na siê bawiæ i byæ radosnym. Bo przecie¿ na tym nasza wiara polega - na byciu szczê¶liwym i radosnym. I w³a¶nie takich koncertów i ¶wiadectw nam potrzeba. Dziêkujemy - my m³odzie¿ :)
figlarka - 2012-04-02, 17:55

Dzisiejsi m³odzi ludzie pragn± zobaczyæ wiarê tak¿e od innej strony, nie tylko od „teorii”, ale te¿ od praktyki, pragn± zobaczyæ prawdziwych chrze¶cijan ¿yj±cych tym co wyznaj± i ciesz±cych siê z tego. Ten koncert pokaza³ wielu osobom, ¿e wiara to co¶ wiêcej, ¿e sprawy codzienne mo¿na odnie¶æ do warto¶ci chrze¶cijañskich i stworzyæ wraz z tym przekaz trafiaj±cy do wielu osób. Ja podpisujê pod podziêkowaniami Justyny, jeste¶my szczê¶liwi, ¿e Wam siê podoba³o, ¿e otworzyli¶cie siê na rodzaj muzyki, który czêsto kojarzy siê z warto¶ciami odwrotnymi do tych jakie w sobotê by³y przekazane. Dziêkujemy :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group