Forum Parafialne
Forum Parafii pw. św. Zygmunta i św. Jadwigi w Kędzierzynie-Koźlu

Marianki - Informacje

figlarka - 2012-10-09, 17:47
Temat postu: Informacje
Witam kochane:)
Chciałam wam przypomnieć,a jednocześnie prosić was o służbę w czwartek,kiedy to będzie inauguracja roku wiary. Sztandar weźmie Agnieszka Sobol więc Wy spokojnie na 17.30 przyjdźcie na różaniec do małego Kościółka,a potem będzie procesja i Msza w dużym.Strasznie żałuję,że nie będzie mnie z Wami,ale będę łączyć się z Wami w modlitwie na Mszy z biskupem Andrzejem Czają w Opolu także na Mszy inauguracyjnej roku wiary.

Jednoczenie [wtedy już będę hura!!! xD] zapraszam was do licznej służby w sobotę na godzinę 18.00 na Mszę św.po której będzie różaniec fatimski ulicami miasta. Ubierzcie się ciepło. Będziemy szły ze sztandarem i pochodniami,ale kto i jak to ustalimy jeszcze w sobotę w zakrystii wszytko.

Tym czasem życzę wam dobrego tygodnia i do zobaczenia w sobotę.
Pozdrawiam :)

figlarka - 2012-10-13, 20:49

Kochane marianki,wiem że dośc późno to piszę,ale mam nadzieję,że te które jeszcze nie wiedzą przeczytają tę wiadomość.
Grupa starszych marianek,czyli od gimnazjum ma swoje spotkanie jutro czyli w niedzielę 14.10.2012 o 19.30 w salce. będziemy wtedy oglądać film. Liczę na Waszą liczną obecność.
Życzę dobrej nocy i owocnego tgodnia :)

figlarka - 2012-10-22, 20:23

Dziewczyny dziękuję Wam pięknie za prowadzenie piątkowego różańca,wiem że było super mimo iż fizycznie nie mogłam z Wami być,ale duchowo się z Wami łączyłam.
Dobrego tygodnia kochane i do zobaczenia w weekend :)

figlarka - 2012-10-29, 19:10

Witam Kochane:)
Zbliżają się ważne dla Nasz wydarzenie. Najpierw obchodzić będzie Wszystkich Świętych. Bardzo serdecznie zapraszam Was na służbę na cmentarzu o godz.14:00. sztandar zostanie tam dowieziony, więc Wy spokojnie dojdźcie sobie na cmentarz.
Drugie ważne wydarzenie to fakt wizytacji biskupa Andrzeja Czai w naszej parafii. W związku z tym wydarzeniem w piątek o godz.19:00 jest próba w Kościele, a w sobotę o godz.17:00 spotkanie całej służby liturgicznej w Kościele,a po nim uroczysta Msza Święta. bardzo wasz proszę o liczna służbę. Przekażcie wszystkim Mariankom w szkołach do jakich chodzicie. Niech wszystkie, które nie wyjeżdżają będą wtedy na służbie.
Serdecznie was pozdrawiam i życzę owocnego tygodnia.

:)

figlarka - 2012-11-06, 19:22

Kochane przypominam,że od początku roku wiary nabożeństwa do Matki Bożej z Koźla są w każdą środę, dlatego proszę o Waszą piękną służbę tak jak było do tej pory.
Pozdrawiam gorąco :)

sen - 2013-06-29, 21:15

Czy był jakiś powód nieobecności Marianek na Mszy Swietej jubileuszowej Księdza Proboszcza :?:
Wielu parafian oceniło to jako udział w"buncie", mam nadzieje ze powod byl inny, bo w przeciwnym wypadku to kolejne ZGORSZENIE

figlarka - 2013-07-02, 23:11

Szkoda, że nikt nie miał odwagi zapytać animatorów DM wprost tylko snuć domysły. Gdyby ktoś chciał znać prawdę po prostu by to zrobił.
Stefan - 2013-07-03, 13:03

Właśnie padło pytanie postawione przez @sen, a Ty @figlarko uciekłaś od udzielenia odpowiedzi. Podobnie postępowały (i postępują) osoby, które doprowadziły do intrygi i skłócenia ze sobą księży i parafian.
Już dochodzą do mnie słowa, że ukradliśmy ks. Tomasza Fornalskiego z parafii pw. Ducha Świętego i NMP Matki Kościoła na oś. Piastów i że go zmarnujemy u siebie, bo nie potrafiliśmy uszanować naszych dotychczasowych kapłanów.
Za ten bałagan w naszej parafii nie obwinia się księdza proboszcza Janusza Iwańczuka, a nawet niewielką winą obarcza się księży wikarych, ale za to jako głównych winowajców wskazuje się autorów listu i tych, którzy tego listu z tchórzostwa nie podpisali, ale mieli znaczący udział w intrydze.
Mam tylko cichą nadzieję, że nowy ksiądz proboszcz i nowi wikarzy pogonią to całe towarzystwo i dokonają przeglądu naszych Wspólnot i oddzielą ziarno od plew. Czego im i całej naszej Wspólnocie Parafialnej z całego serca życzę.

figlarka - 2013-08-01, 16:03

Wprost oznacza twarzą w twarz. Tyle. Jeśli ktoś chce, dziewczyny chętnie odpowiedzą dlaczego ich nie było.
Najgorzej gdy ktoś przyczynia się do obłudy i tworzy niestworzone historie nie mając o niczym żadnego pojęcia. Tyle...

figlarka - 2013-08-01, 16:07

A... i jeszcze jedno, to nie parafianie kradną jak określiłeś księży, tylko są oni przenoszeni decyzją ks.biskupa ordynariusza, który podjął decyzję jaką uważał za słuszną.
Wierzę i jestem święcie przekonań że decyzja była w pełni słuszną, przemodlona i połączona z wolą Bożą.