III Niedziela Wielkanocna

15 IV 2018 r.

• Bóg Zapłać za ofiary na potrzeby diecezji i seminarium duchownego w Opolu. Za tydzień kolekta na potrzeby naszej parafii.
  • Dzisiaj zapraszamy na nieszpory niedzielne o godz. 17.00.
  • Dzisiaj rozpoczyna się 10 Tydzień Biblijny. Zachęcamy do czytania Pisma Świętego.
  • Zapraszamy na wernisaż wystawy malarstwa pt. „Madonny Polskie”, który odbędzie się w poniedziałek (16.04) o godz. 17.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej, Rynek 3. Podczas wernisażu słowo wstępne wygłosi autor wystawy Franciszek Kafel.
  • „Kurs wstań z kanapy” w czwartek (19.04) o godz. 19.00 w salce przy kościele Wniebowzięcia NMP.
  • W piątek o godz. 19.00 zapraszamy na Mszę św. młodzieżową do kościoła Wniebowzięcia NMP.
  • W sobotę 21 kwietnia zapraszamy na rodzinny wyjazd do bazyliki Matki Bożej Pokornej w Rudach wraz ze zwiedzaniem Pocysterskiego Zespołu Klasztorno–Pałacowego, Zabytkowej Kopalni Srebra w Tarnowskich Górach oraz Sztolni Czarnego Pstrąga. Koszt wyjazdu wraz z biletem wstępu wynosi 70 zł. Zapisy w kancelarii parafialnej.
  • Parafia Ducha Św. na os. Piastów organizuje wyjazd do Turzy Śląskiej na Noc modlitwy i pokuty. Wyjazd 29 kwietnia (niedziela) o godz. 18.15 z przystanku MZK w Koźlu przy PKS. Koszt 25 zł, płatne w autobusie.
  • W gablocie przy kościele jest informacja o wyjazdach Majówka z MZK (wyjazdy międzymiastowe). Na szczególną uwagę zasługuje wyjazd 3 maja do Lichenia. Oto plan wyjazdu: 5.30 wyjazd spod PKP w Kędzierzynie; 5.35 przystanek MZK Kozielska 2; 5.40 przystanek MZK Plac Raciborski (przy drogerii Rossmann); 5.45 przystanek MZK Chrobrego. Przejazd do Sanktuarium, organizacja czasu wolnego we własnym zakresie. O godzinie 18.00 wyjazd w drogę powrotną do K-Koźla. Cena biletu 119 zł od osoby, bilety dostępne w kasie biletowej MZK przy Zajezdni, przy ulicy Kozielskiej 2.

15 IV 2018 r.

† Michał Michlak (l.84) z ul. Husarskiej