I Niedziela Wielkiego Postu

18 II 2018 r.

• Bóg Zapłać za ofiary na potrzeby naszej parafii, do puszki będzie można złożyć ofiarę na Misyjne Dzieło Pomocy Ad Gentes. Za tydzień kolekta również na potrzeby parafii.
  • Ofiary na remont naszego kościoła można wpłacać na konto parafialne: 52 88821032 2001 0000 1397 0001 z dopiskiem: DAROWIZNA NA CELE KULTU RELIGIJNEGO.
  • Zapraszamy dzisiaj (18.02) o godz. 17.00 na nabożeństwo Gorzkich Żali. Kazanie pasyjne wygłosi ks. Tomasz Koterba, wikariusz z parafii św. Mikołaja w Kędzierzynie-Koźlu.
  • Zapraszamy wiernych na modlitwę do kościoła w ramach całodziennej adoracji Najświętszego Sakramentu.
  • W czwartek zapraszamy dzieci na Drogę Krzyżową o godz. 17.15.
  • W piątek Droga Krzyżowa z wypominkami za zmarłych o godz. 8.30 i 17.15 oraz dla młodzieży o godz. 19.00 w Kościele Wniebowzięcia NMP.
  • W piątek o godz. 18.00 zapraszamy wszystkich parafian na Mszę św. z udziałem ks. bpa Pawła Stobrawy w ramach wizytacji kanonicznej. Po Mszy św. spotkanie z Radą Parafialną.
  • W sobotę o godz. 11.00 zapraszamy na nabożeństwo dla chorych z udziałem ks. biskupa. Po nabożeństwie spotkanie z grupami modlitewnymi.
  • W sobotę o godzinie 15.00 spotkanie w kościele z kandydatami do bierzmowania.
  • W sobotę o godzinie 15.30 spotkanie w kościele z ministrantami i Mariankami.
  • W sobotę o godzinie 18.00 Msza św. w szpitalu z udziałem ks. biskupa.
  • Nauki przedmałżeńskie odbędą się od 19 do 22 lutego w salce przy kościele Wniebowzięcia NMP. Zapisy w kancelarii parafialnej.
  • Rekolekcje wielkopostne odbędą się w dniach od 25 lutego do 1 marca. Słowo Boże wygłosi o. Henryk Kałuża SVD.
  • Rekolekcje szkolne odbędą się 8-9 marca.
  • Przedświąteczne odwiedziny chorych będą 17 marca.

18 II 2018 r.

† Janina Jelito (l.70) z ul. Wiklinowej, † Stanisława Fiszer (l.96) z ul. Staffa