X Niedziela Zwykła

10 VI 2018 r.

• Bóg Zapłać za ofiary na potrzeby diecezji i seminarium duchownego w Opolu. Za tydzień kolekta na potrzeby naszej parafii, do puszki będzie można złożyć ofiarę na Wydział Teologiczny w Opolu.
  • Dzisiaj zapraszamy na nabożeństwo czerwcowe o godz. 17.00, w tygodniu o godz. 17.45, a w sobotę po Mszy św. o godz. 8.00.
  • Nauki przedmałżeńskie będą od poniedziałku (11.06) do czwartku od godz. 18.30 w salce przy kościele Wniebowzięcia NMP.
  • W poniedziałek (11.06) zapraszamy na spotkanie Wspólnoty Trudnych Małżeństw Sychar. O godz. 18.00 Msza św. w parafialnym kościele, następnie spotkanie w salce katechetycznej przy plebanii. Temat spotkania: Strach i lęk w procesie stawania w prawdzie o sobie samym.
  • W środę zapraszamy na nabożeństwo fatimskie. O godz. 17.00 – nabożeństwo czerwcowe, modlitwa różańcowa i procesja fatimska wokół kościoła.
  • Wspólnota Odnowy w Duchu św. Charis zaprasza na wieczór uwielbienia w kościele św. Mikołaja w Kędzierzynie-Koźlu (ul. Judyma). Msza św. o godz. 18.30, następnie konferencja o. Grzegorza Kramera SJ z Opola i adoracja Najświętszego Sakramentu z uwielbieniem.
  • W piątek o godz. 19.00 w kościele Wniebowzięcia NMP Msza św. dziękczynna w intencji młodzieży, która w tym roku przyjęła sakrament bierzmowania oraz poświęcenie trzech nowych ornatów – dar rodziców. Serdecznie zapraszamy młodzież z rodzicami.
  • W dniach 15,16,17 czerwca odbędzie się pierwsza sesja nowo otwartej szkoły życia chrześcijańskiego przy parafii św. Eugeniusza de Mazenod na Pogorzelcu. Szczegóły na plakacie oraz stronie: www.szkolazycia.info
  • Narodowa pielgrzymka mężczyzn na Jasną Górę. W sobotę 23 czerwca w Dzień Ojca na Jasnej Górze odbędzie się kolejna Pielgrzymka Mężczyzn – Męskie Oblężenie Jasnej Góry pod hasłem Tu jesteśmy naprawdę wolni. W programie: 14.00 – Męskie uwielbienie, sala Ojca Kordeckiego; 14.30 – wykład, J. Pulikowski; 15.15 – Męskie uwielbienie; 15.30 – wykład, M. Guzewicz; 16.10 – przerwa; 16.30 – wykład, abp Grzegorz Ryś; 17.10 – wykład, Donald Turbitt; 18.00 – Msza w Bazylice; 19.00 – Zawierzenie Matce Bożej.
  • Zapraszamy na pielgrzymko–wycieczkę na Węgry w dniach 25-28 czerwca. Program jest dostępny w gablocie przy kościele. Zapisy w kancelarii parafialnej.
  • Nasi ministranci na diecezjalnym turnieju w piłce nożnej zdobyli 1 miejsce. Gratulujemy!
  • Zapraszamy na wyjazd do Częstochowy w dniu 8 lipca (niedziela). Koszt 40zł.

10 VI 2018 r.

† Jerzy Pajonk (l.74) z ul. Karpackiej, † Jan Wilk (l.77) z ul. Spółdzielców, † Wiesław Szykuła (l.79) z ul. Archimedesa, pogrzeb w poniedziałek o godz.10.00