czytania na dzisiaj: Ez 43,1-7a; Mt 23,1-12

Niedziela XX Zwykła

16 VIII 2014 r.

• Bóg Zapłać za dzisiejsze ofiary na potrzeby naszej parafii. Za tydzień kolekta również przeznaczona na ten cel.
  • O godz. 17.00 zapraszamy na nieszpory niedzielne.
  • W tym tygodniu przypadają wspomnienia: w środę św. Bernarda, opata i doktora Kościoła; w czwartek św. Piusa X, papieża; w piątek Najśw. Maryi Panny, Królowej.
  • Kancelaria parafialna czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 12.00.
  • Zapraszamy na 38. Pieszą Pielgrzymkę Opolską. Grupa 2 żółta tradycyjnie wyruszy z rynku kozielskiego we wtorek 19 sierpnia o godz. 8.00. W Roku Rodziny pielgrzymka jest okazją do refleksji nad pięknem i duchowym bogactwem życia rodzinnego. Jej motto brzmi: „Głosić radość Ewangelii w rodzinie”. Wszystkich parafian pozostających w tych dniach w swoich domach, czasem przykutych do łoża boleści, pozostających w swoich miejscach pracy i przy swoich obowiązkach zapraszamy do duchowego pielgrzymowania i korzystania z duchowych owoców pielgrzymki poprzez dołączenie do niej swojego trudu, cierpienia i modlitwy. Ponadto zapraszamy do udziału wraz z pielgrzymami we Mszy św. i koncercie dziękczynnym za dar kanonizacji Jana Pawła II, które odbędą się we wtorek 19 sierpnia o godz. 16.00 na Górze św. Anny.

duszpasterze

16 VIII 2014 r.

† Józef Szczęsny z ul. Chrobrego, Zbigniew Boruta z ul. Piastowskiej, Teresa Buda z ul. św. Anny.