XXIX Niedziela Zwykła

22 X 2017 r.

• Bóg Zapłać za ofiary na potrzeby misyjne Kościoła. Za tydzień kolekta na potrzeby naszej parafii.
  • Zapraszamy dzisiaj (w niedzielę) na nabożeństwo różańcowe z wypominkami o godz. 17.00.
  • Od poniedziałku do soboty zapraszamy na różaniec z wypominkami o godz. 17.15.
  • Wypominki za zmarłych można przynosić do kancelarii parafialnej lub zakrystii przed nabożeństwem.
  • W piątek nie będzie wieczornego spotkania modlitewnego w parafialnym kościele, ponieważ serdecznie zapraszamy o godz. 19.00 wszystkich parafian, zwłaszcza młodzież, na Wieczór Uwielbienia do kościoła Wniebowzięcia NMP. Spotkanie będzie miało charakter wspólnej modlitwy poprzez śpiew.
  • W sobotę od godz. 17.00 do 17.50 okazja do przyjęcia sakramentu pokuty.
  • W przyszłą niedzielę (29.10) o godz. 17.00 zapraszamy dzieci z IV klas szkoły podstawowej wraz z rodzicami na nabożeństwo różańcowe, w czasie którego poświęcimy odrestaurowaną monstrancję. Renowację monstrancji ufundowali rodzice dzieci, które w tym roku przyjęły I Komunię Świętą.
  • W niedzielę 29 października o godzinie 15.00 w kościele Wniebowzięcia NMP w Jemielnicy odbędzie się tradycyjne już spotkanie członków Bractwa św. Józefa z księdzem biskupem Andrzejem Czają.
  • Centrum Duszpasterstwa Młodzieży w diecezji opolskiej zaprasza młodzież od trzeciej klasy gimnazjum wzwyż na spotkanie o nazwie Ławka GO! Spotkanie odbędzie się w dniach 27-29 października 2017 r. w Domu Pielgrzyma na Górze św. Anny. Zapisy i szczegółowe informacje na stronie internetowej www.botafe.pl.
  • W sobotę 4 listopada na Jasnej Górze odbędzie się narodowa pielgrzymka mężczyzn pod hasłem: „Męskie oblężenie Jasnej Góry - Mężczyźni u tronu Królowej”. W programie: 10.00 – Męskie uwielbienie, sala Ojca Kordeckiego; 10.30 – Wykład J. Pulikowskiego; 11.15 – Męskie uwielbienie; 11.30 – Wykład M. Guzewicza; 12.15 – Przerwa 12.30 – Wykład Stanisława Sławińskiego; 13.20 – Przerwa i czas na posiłek, spowiedź, zwiedzanie; 15.00 – Msza w Bazylice (abp Stanisław Gądecki); 16.45 – Zawierzenie w Bazylice (abp Grzegorz Ryś); 17.45 – Rozesłanie.
  • Wydział Katechetyczny zaprasza wszystkich katechetów i nauczycieli na Diecezjalną Pielgrzymkę Katechetów i Nauczycieli do Włoch w terminie: 12-21 stycznia 2018. W programie m. in.: Loreto, Manopello, Lanciano, San Giovanni Rotondo, Monte San Angelo, Bari, Pompeje, Neapol, Watykan - audiencja z udziałem papieża Franciszka, dwa dni w Rzymie, Casci, Santa Maria degli Angeli, Asyż. Szczegóły http://wk.diecezja.opole.pl/index.php/katecheta/pielgrzymka.

22 X 2017 r.

† Zofia Sobczak (l.76) z ul. Konopnickiej