V Niedziela Wielkanocna

29 IV 2018 r.

• Bóg Zapłać za ofiary na potrzeby naszej parafii. Za tydzień kolekta na remont parafialnego kościoła.
  • Dzisiaj zapraszamy na nieszpory niedzielne o godz. 17.00.
  • Kancelaria parafialna w tym tygodniu będzie czynna w poniedziałek i piątek w godz. od 9.00 do 12.00.
  • Od wtorku zapraszamy na nabożeństwa majowe, codziennie o godz. 17.30, w niedzielę o godz. 17.00.
  • W czwartek Uroczystość Najświętszej Maryi Panny, Królowej Polski. Msze św. będą w parafialnym kościele o godz.: 6.30, 8.00, 10.00, 11.30, 15.00 i 18.00.
  • W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca.
  • Diecezjalne Centrum Światowych Dni Młodzieży zaprasza młodych całej diecezji w poniedziałek (30.04) o godz. 19.00 do kościoła pw. Wniebowzięcia NMP w Jemielnicy na Wielkanocne Czuwanie Młodzieży Diecezji Opolskiej. Tym razem tematem będą słowa: Słodkie orzeźwienie! W programie spotkania: konferencja, poczęstunek, nabożeństwo i Msza św.
  • Biskup Opolski serdecznie zaprasza rodziny całej diecezji do udziału w 7. Diecezjalnym Święcie Rodziny, które odbędzie się we wtorek 1 maja w Jemielnicy. Jest ono od kilku lat okazją do wspólnej modlitwy w intencji rodzin i z rodzinami naszej diecezji oraz do promocji Bractwa św. Józefa, które przyjmie w tym dniu nowych członków. Centralnym punktem Święta będzie Eucharystia sprawowana o godz. 11.00 w kościele pw. Wniebowzięcia NMP w Jemielnicy, poprzedzona procesją z kościoła Wszystkich Świętych. O godz. 14.30 odprawione zostanie nabożeństwo majowe i do św. Józefa, a o 17.30 wokół jemielnickiego stawu odbędzie się tradycyjny «Bieg po dyszkę dla Rodziny». Święto będzie połączone z 8. Jarmarkiem Cysterskim, który oferuje rokrocznie bogatą gastronomię i liczne atrakcje dla dzieci, młodzieży i dorosłych.
  • W czwartek (3.05) o godz. 16.00 zapraszamy młodzież na majówkę do ogrodu sióstr Elżbietanek przy Domu św. Karola. Po nabożeństwie radosne spotkanie.
  • W sobotę 5 maja od godz. 9.00 zapraszamy rodziców dzieci pierwszokomunijnych do posprzątania kościoła i terenu wokół świątyni.
  • Miesięczne odwiedziny chorych w sobotę (5.05) od godz. 9.00. Zapisy w kancelarii.
  • W przyszłą niedzielę (6.05) przypada odpust ku czci św. Zygmunta. Sumę odpustową i kazanie wygłosi ks. Przemysław Ablewicz.
  • W niedzielę 20 maja odbędzie się Marsz dla Życia oraz kolejny XXIV Festyn Wakacje Dzieciom. W związku z tym prosimy o fanty-niespodzianki, które można przynosić do kancelarii parafialnej.

29 IV 2018 r.

† Krystyna Ulewicz (l.78)