XI Niedziela Zwykła

16 VI 2018 r.

• Bóg Zapłać za ofiary na potrzeby naszej parafii, za tydzień kolekta również na ten cel. Po Mszy św. do puszki można złożyć ofiarę na Wydział Teologiczny w Opolu.
  • Dzisiaj zapraszamy na nabożeństwo czerwcowe o godz. 17.00, w tygodniu o godz. 17.45, a w sobotę po Mszy św. o godz. 8.00.
  • Katechetów zapraszamy na spotkanie w poniedziałek o godz. 19.00 w budynku plebanii.
  • Spotkanie dla przygotowujących się do przyjęcia sakramentu bierzmowania:
  • poniedziałek godz. 18.45 – klasy 6
  • wtorek godz. 18.45 – klasy 7 i uczniowie spoza SP 12.
  • Młodzież prosimy o przyniesienie dzienniczków.
  • Spotkanie Kręgu Biblijnego w środę o godz. 19.00 w salce przy kościele Wniebowzięcia NMP.
  • Nauka przedchrzcielna w sobotę o godz. 16.00 w salce katechetycznej.
  • Narodowa pielgrzymka mężczyzn na Jasną Górę. W sobotę 23 czerwca w Dzień Ojca na Jasnej Górze odbędzie się kolejna Pielgrzymka Mężczyzn – Męskie Oblężenie Jasnej Góry pod hasłem Tu jesteśmy naprawdę wolni. W programie: 14.00 – Męskie uwielbienie, sala Ojca Kordeckiego; 14.30 – wykład, J. Pulikowski; 15.15 – Męskie uwielbienie; 15.30 – wykład, M. Guzewicz; 16.10 – przerwa; 16.30 – wykład, abp Grzegorz Ryś; 17.10 – wykład, Donald Turbitt; 18.00 – Msza w Bazylice; 19.00 – Zawierzenie Matce Bożej.
  • Parafia Ducha św. na Osiedlu Piastów organizuje wyjazd do Turzy Śl. na Noc pokuty i wynagrodzenia dnia 29 czerwca. Zbiórka na przystanku PKS o godz. 18.30. Koszt przejazdu 25 zł. płatne w autobusie.
  • Zapraszamy na wyjazd do Częstochowy w dniu 8 lipca (niedziela). Koszt 40zł.
  • Trwają zapisy na Ławkę Festiwal - diecezjalne spotkanie młodych, które odbędzie się w dniach 4-8 lipca w Opolu-Winowie. Koszt uczestnictwa wynosi 115 zł. W programie m.in. warsztaty, spotkania z gośćmi, uroczyście sprawowana liturgia, koncerty zespołów: Fisheclectic, Albo i Nie, Koncert Uwielbienia Opole. Szczegółowe informacje i zgłoszenia na www.botafe.pl
  • Ojcowie Franciszkanie z Góry Świętej Anny po raz 22. organizują ogólnopolskie Święto Młodzieży. W tym roku hasłem spotkania jest „Bóg mój i wszystko". Termin: od 16 do 21 lipca. Gośćmi imprezy będą: o. Piotr Kwoczała, Wanda i Radek Mokrzyccy, Katarzyna i Paweł Kaczmarek, Andrzej Wronka, o. Urban Bąk. Przewiduje się koncerty: Podzamek Boys,12 kamieni, Anti Babylon System, ks. Kuba Bartczak, Under. Zapisy na www.swietomlodziezy.com
  • Centrum Duszpasterstwa Młodzieży informuje, że są jeszcze wolne miejsca na wyjazd na ŚDM do Panamy. Termin: od 19 stycznia do 4 lutego 2019. Koszt ok. 5500 zł. Szczegółowe informacje i zapisy www.botafe.pl
  • W Radiu Doxa ostatnia przed przerwą wakacyjną, audycja z muzyką chrześcijańską „Pozytywne rytmy”. W czwartek, po 20-stej, przeboje, wywiady, ale też niespodzianki.

16 VI 2018 r.

† Izabela Wieczorek (l.45) z alei Jana Pawła