XII Niedziela Zwykła

24 VI 2018 r.

• Bóg Zapłać za ofiary na potrzeby naszej parafii. Za tydzień kolekta na remont parafialnego kościoła. W piątek w Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła ofiary na potrzeby Stolicy Apostolskiej.
  • Dzisiaj zapraszamy na nabożeństwo czerwcowe o godz. 17.00, w tygodniu o godz. 17.45, a w sobotę po Mszy św. o godz. 8.00. W środę nabożeństwo do Matki Bożej z Koźla o godz. 17.30.
  • Dzisiaj (24.06) o. Piotr Frey OP odprawi Mszę św. prymicyjną w kościele filialnym w Kobylicach.
  • W czwartek przypada 46 rocznica ustanowienia diecezji opolskiej.
  • W piątek Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. o godz. 6.30, 8.00, 10.00 i 18.00.
  • Odwiedziny chorych w sobotę (30.06) od godz. 9.00. Zapisy w kancelarii parafialnej.
  • W niedzielę (1.07) na Górze św. Anny pielgrzymka dzieci.
  • Kancelaria parafialna w czasie wakacji czynna od 9.00 do 12.00 w poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek. W środę kancelaria nieczynna.
  • Parafia Ducha św. na Osiedlu Piastów organizuje wyjazd do Turzy Śl. na Noc pokuty i wynagrodzenia dnia 29 czerwca. Zbiórka na przystanku PKS o godz. 18.30. Koszt przejazdu 25 zł. płatne w autobusie.
  • Zapraszamy na wyjazd do Częstochowy w dniu 8 lipca (niedziela) organizowany przez Koło Radia Maryja. Koszt 40zł.
  • Trwają zapisy na Ławkę Festiwal - diecezjalne spotkanie młodych, które odbędzie się w dniach 4-8 lipca w Opolu-Winowie. Koszt uczestnictwa wynosi 115 zł. W programie m.in. warsztaty, spotkania z gośćmi, uroczyście sprawowana liturgia, koncerty zespołów: Fisheclectic, Albo i Nie, Koncert Uwielbienia Opole. Szczegółowe informacje i zgłoszenia na www.botafe.pl
  • Ojcowie Franciszkanie z Góry Świętej Anny po raz 22 organizują ogólnopolskie Święto Młodzieży. W tym roku hasłem spotkania jest „Bóg mój i wszystko". Termin: od 16 do 21 lipca. Gośćmi imprezy będą: o. Piotr Kwoczała, Wanda i Radek Mokrzyccy, Katarzyna i Paweł Kaczmarek, Andrzej Wronka, o. Urban Bąk. Przewiduje się koncerty: Podzamek Boys,12 kamieni, Anti Babylon System, ks. Kuba Bartczak, Under. Zapisy na www.swietomlodziezy.com
  • Centrum Duszpasterstwa Młodzieży informuje, że są jeszcze wolne miejsca na wyjazd na ŚDM do Panamy. Termin: od 19 stycznia do 4 lutego 2019. Koszt ok. 5500 zł. Szczegółowe informacje i zapisy www.botafe.pl

24 VI 2018 r.