XIV i XV Niedziela Zwykła

01 VII 2018 r.

• Bóg Zapłać za ofiary na remont parafialnego kościoła. Za tydzień kolekta na potrzeby diecezji i seminarium duchownego w Opolu, a za dwa tygodnie na potrzeby naszej parafii.
  • Spotkanie Kręgu Biblijnego w środę (4.07) o godz. 19.00 w salce przy kościele Wniebowzięcia NMP.
  • W czasie wakacji Msze św. codziennie o godz. 8.00 i 18.00 oraz w pierwszy piątek miesiąca o godz. 6.30.
  • W środę nabożeństwo do Matki Bożej z Koźla o godz. 17.30.
  • W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca.
  • W piątek (13.07) o godz. 17.15 nabożeństwo fatimskie z procesją wokół kościoła.
  • Kancelaria parafialna w czasie wakacji czynna od 9.00 do 12.00 w poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek. W środę kancelaria nieczynna. Można już zamawiać intencje mszalne na rok 2019.
  • Zapraszamy na wyjazd do Częstochowy w dniu 8 lipca (niedziela) organizowany przez Koło Radia Maryja. Są jeszcze wolne miejsca. Koszt 40zł.

01 VII 2018 r.

† Zygmunt Słota (l.59) z Kędzierzyna, † Tadeusz Bojczuk (l.71) z ul. Piastowskiej, † Tadeusz Waligóra (l.80) z ul. Chrobrego