V Niedziela Zwykła

10 II 2019 r.

• Bóg Zapłać za ofiary na potrzeby diecezji i Seminarium Duchownego w Opolu. Za tydzień kolekta na potrzeby naszej parafii.
  • Dzisiaj o godz. 17.00 zapraszamy na nieszpory niedzielne.
  • Po okresie przerwy zimowej Msze św. są odprawiane od poniedziałku do soboty o godz. 6.30, 8.00 i 18.00.
  • Kancelaria parafialna czynna w poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek od 9.00 do 12.00. Popołudniu czynna we wtorek i czwartek od 16.00 do 17.00.
  • W poniedziałek przypada Światowy Dzień Chorego. Msza św. dla chorych, cierpiących i osób starszych będzie sprawowana o godz. 10.00. W czasie Eucharystii będzie można przyjąć sakrament chorych.
  • W poniedziałek spotkanie ogniska Wspólnoty Trudnych Małżeństw Sychar. Rozpoczęcie o godz. 18.00 Mszą św., następnie spotkanie w salce przy kościele Wniebowzięcia NMP.
  • W środę zapraszamy na spotkanie Kręgu Biblijnego. Początek o godz. 19.00 w salce przy kościele Wniebowzięcia.
  • Dzień 14 lutego wielu osobom kojarzy się z Walentynkami. W Radiu Doxa chcemy zwrócić uwagę na niekomercyjny charakter tego święta, a także postać patrona dnia – świętego Walentego. To patron zakochanych, ale też... chorych psychicznie, epileptyków i orędownik w ciężkich chorobach. Więcej na temat tej, wbrew pozorom, barwnej postaci w walentynkowym wydaniu audycji historycznej "Od starożytności do wieczności", w najbliższy czwartek o godz. 14.10.

10 II 2019 r.

† Maria Filip ( l.67) z ul. Husarskiej