VII Niedziela Zwykła

24 II 2019 r.

• Bóg Zapłać za ofiary na potrzeby naszej parafii, za tydzień kolekta na remont parafialnego kościoła.
  • Dzisiaj o godz. 17.00 zapraszamy na nieszpory niedzielne.
  • Kancelaria parafialna czynna w poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek od 9.00 do 12.00. Popołudniu czynna we wtorek i czwartek od 16.00 do 17.00.
  • Spotkanie Kręgu Biblijnego w środę o godz. 19.00 w salce przy kościele Wniebowzięcia NMP.
  • W piątek 1 marca przypada Narodowy Dzień „Żołnierzy Wyklętych”. Msza św. w intencji Żołnierzy Niezłomnych i ich rodzin o godz. 10.00. Kazanie wygłosi o. Robert Wawrzeniecki OMI, misjonarz-rekolekcjonista.
  • W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca.
  • Msza św. dla dzieci ze szkoły podstawowej w piątek o godz. 18.00.
  • Msza św. dla młodzieży w piątek o godz. 19.00 w kościele Wniebowzięcia NMP. Po Mszy św. spotkanie w salce.
  • W piątek okazja do przyjęcia sakramentu pokuty od 17.15.
  • Odwiedziny chorych w sobotę od godz. 9.00. Zapisy w kancelarii parafialnej.
  • Spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania:
  • środa (27.02) godz. 19.00 – klasa 3d i inne szkoły
  • Wydział Teologiczny Uniwersytetu Opolskiego zaprasza na sympozjum „Ks. Krzysztof Grzywocz – człowiek spotkania”, które odbędzie się w dniu 27 lutego 2019 r. Sympozjum związane będzie z prezentacją książki o tym samym tytule poświęconej osobie zaginionego kapłana.
  • Diecezjalny duszpasterz muzyków kościelnych - ks. Piotr Kierpal zaprasza Muzyków (organistów, dyrygentów, chórzystów, instrumentalistów) na wielkopostny dzień skupienia. Odbędzie się on 9 marca w kościele pw. Wniebowzięcia NMP w Opolu - Gosławicach. Rozpoczęcie o godz. 9.30, zakończenie ok. godz. 13.00.
  • Diecezjalne Duszpasterstwo Młodzieży zaprasza młodzież klas 6, 7 i 8 szkoły podstawowej oraz 3 klasy gimnazjum, tj. przygotowujących się do sakramentu bierzmowania na «Ładowarkę» - spotkanie weekendowe w dniach 15-17 marca 2019 r. na Górze św. Anny. Ładowarka odbędzie się po raz trzeci, w zeszłorocznej edycji wzięło udział blisko 200 osób. Szczegółowe informacje oraz zapisy na www.botafe.pl.

24 II 2019 r.

† Maria Grzechnik (l.79) z ul. Czerwińskiego, † Edward Szadura (l.78) z ul. Spółdzielców, † Józef Mikołajczyk (l.80) z ul. Rynek