III Niedziela Wielkiego Postu

24 III 2019 r.

• Bóg Zapłać za ofiary na potrzeby naszej parafii. Za tydzień kolekta na remont naszego kościoła.
  • Zapraszamy dzisiaj na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 17.00.
  • W poniedziałek (25.03) przypada uroczystość Zwiastowania Pańskiego, jest to również Dzień Świętości Życia. W czasie Mszy św. o godz. 18.00 będzie można złożyć zobowiązanie duchowej adopcji dziecka nienarodzonego, którego imię jedynie Bogu jest wiadome, aby przez 9 miesięcy, każdego dnia, modlić się o uratowanie jego życia oraz o sprawiedliwe i prawe życie po urodzeniu.
  • W czwartek o godz. 17.30 Droga Krzyżowa dla dzieci.
  • W piątek Droga Krzyżowa z wypominkami o godz. 8.30 i 17.15. Wypominki za zmarłych można przynosić do kancelarii lub zakrystii przed nabożeństwem.
  • Msza św. szkolna w piątek o godz. 18.00.
  • W piątek Droga Krzyżowa dla młodzieży o godz. 19.00 w kościele Wniebowzięcia NMP. Po nabożeństwie spotkanie w salce.
  • W dniach 29-31 marca 2019 r. w opolskim seminarium odbędą się rekolekcje powołaniowe pod hasłem «Tajemnica». Rekolekcje te są skierowane do tegorocznych i przyszłorocznych maturzystów oraz osób, które już zdały maturę. Formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie internetowej www.seminarium.opole.pl.
  • W sobotę 30 marca o godz. 9.30 w kościele seminaryjno-akademickim św. Jadwigi w Opolu przy ul. Drzymały rozpocznie się wielkopostny dzień skupienia dla nadzwyczajnych szafarzy Komunii świętej. W programie m.in.: modlitwa różańcowa i okazja do sakramentu pokuty, Msza św. oraz wykład.
  • Diecezjalny duszpasterz Dzieci Maryi zaprasza na Wielkopostny Dzień Skupienia dla Marianek, który odbędzie się w sobotę 30 marca br. w Domu Misyjnym oo. Werbistów przy ul. Rodziewiczówny w Nysie. Rozpoczęcie o godz. 10.00, zakończenie ok. godz. 14.00.
  • Nauki przedmałżeńskie będą 1,2,3 i 4 kwietnia. Zgłoszenia przyjmujemy w kancelarii parafialnej.

24 III 2019 r.

† Genowefa Kalbron (l.87) z ul. Emilii Plater