Strona g³ówna Parafii ¶w. Zygmunta i ¶w. Jadwigi ¦l. w Kêdzierzynie-Ko¼lu Forum Parafialne
Forum Parafii pw. ¶w. Zygmunta i ¶w. Jadwigi w Kêdzierzynie-Ko¼lu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
O wszystkim.
Autor Wiadomo¶æ
Stefan 


Wiek: 73
Do³±czy³: 23 Mar 2008
Posty: 259
Sk±d: Ko¼le
Wys³any: 2008-12-16, 15:31   O wszystkim.

O ministrantach, lecz bardziej pasuje napisanie tych kilku s³ów w czê¶ci dotycz±cej naszej Parafii.
Bardzo siê cieszê, ¿e do Liturgicznej S³u¿by O³tarza nie brakuje chêtnych. Bo to nie tylko s³u¿ba przy o³tarzu, ale tak¿e s³u¿ba dla parafian. Wspomnê tu udzia³ i pomoc ksiê¿om w czasie odwiedzin duszpasterskich czy udzia³ w innych pos³ugach, np. w pogrzebach.
:-D :mrgreen: :lol:

I druga sprawa.
Szkoda, ¿e w tak du¿ej Parafii nie mamy „doros³ego” chóru, który umila³by swoim ¶piewem prze¿ywanie uroczysto¶ci w naszej Wspólnocie.
:cry: :cry: :cry:
_________________

 
     
kuboleo 


Wiek: 34
Do³±czy³: 13 Maj 2008
Posty: 30
Sk±d: Kêdzierzyn-KO¬LE
Wys³any: 2008-12-26, 23:48   

Z tego co wiem to ma byæ u nas schola, ale co¶ o niej nic nie s³ychaæ. Ksiê¿e Krzysztofie co z t± schol±?? Kiedy nam za¶piewa??
 
 
     
figlarka 

Wiek: 32
Do³±czy³a: 25 Mar 2008
Posty: 59
Sk±d: k-ko¼le
Wys³any: 2008-12-29, 15:01   

Schola chcia³aby ¶piewaæ, ale ¿eby mog³a to robiæ potrzebne s± osoby konsekwentne i s³owne, które je¶li powiedz± ze bêd± ¶piewaæ i siê zapisz± to tak bêdzie a ni po dwóch czy trzech tygodniach zrezygnuj±, bo im siê znudzi lub podadz± jaki¶ beznadziejny powód lub co gorsze nie podadz± go w ogóle, bo po co, prawda???? Mam nadziejê, ¿e schola powstanie tak na serio i bêdzie czê¶ciej ¶piewa³a, i dziêkujê ks. Krzysztofowi za ten pomys³, jest naprawdê ¶wietny tak jak inne :-D
_________________
Nie daj siê zwyciê¿yæ z³u,
ale z³o dobrem zwyciê¿aj!
 
     
ABu 
Administrator

Wiek: 44
Do³±czy³: 18 Lut 2008
Posty: 82
Sk±d: Kêdzierzyn-Ko¼le
Wys³any: 2008-12-29, 17:55   

figlarka napisa³/a:
Schola chcia³aby ¶piewaæ, ale ¿eby mog³a to robiæ potrzebne s± osoby konsekwentne i s³owne (...)


I najlepiej niech jeszcze potrafi± ¶piewaæ...
 
 
     
Stefan 


Wiek: 73
Do³±czy³: 23 Mar 2008
Posty: 259
Sk±d: Ko¼le
Wys³any: 2010-04-26, 10:37   

Ksiê¿e Krzysztofie!
Gratulujê pomys³u z Dobr± Nowin± w formacie pdf!
_________________

 
     
Chaos 


Wiek: 50
Do³±czy³a: 11 Kwi 2008
Posty: 102
Sk±d: K-K
Wys³any: 2010-04-26, 12:25   

A ja nie wiem jak to otworzyæ :-( :oops:
moje IQ jest dzisiaj wyj±tkowo zaspane :roll:
_________________
Paulo Coelho

- Nie chce pani znaæ stanu swego zdrowia?
- Wiem, jaki jest - odpar³a Weronika. - Mój stan to nie to, co widzicie w moim ciele, ale to, co dzieje siê w mojej duszy.
 
     
Stefan 


Wiek: 73
Do³±czy³: 23 Mar 2008
Posty: 259
Sk±d: Ko¼le
Wys³any: 2010-04-26, 17:10   

Do¶æ proste.
W zak³adce „Ró¿no¶ci” klikamy na czwart± od góry „Pobieralniê”.
W „Pobieralni” wybieramy : 22__Gazetka-nr-294---25-04-2010r.-IV-Niedziela-Zmartwychwstania-Panskiego.pdf , klikamy i …czytamy.
Mo¿na (po otwarciu) zwiêkszyæ % powiêkszenia np. do 100% lub wed³ug w³asnej potrzeby.
_________________

 
     
Chaos 


Wiek: 50
Do³±czy³a: 11 Kwi 2008
Posty: 102
Sk±d: K-K
Wys³any: 2010-04-27, 09:13   

oj nie bardzo!!!Klikam i pokazuje mi siê otwórz za pomoc±.... otwieram za pomoc± i co??i


_________________
Paulo Coelho

- Nie chce pani znaæ stanu swego zdrowia?
- Wiem, jaki jest - odpar³a Weronika. - Mój stan to nie to, co widzicie w moim ciele, ale to, co dzieje siê w mojej duszy.
 
     
Stefan 


Wiek: 73
Do³±czy³: 23 Mar 2008
Posty: 259
Sk±d: Ko¼le
Wys³any: 2010-04-27, 11:07   

Moim zdaniem masz nieaktualn± wersjê Adobe Reader.
Ale na pewno mo¿e Ci pomóc ABu.
_________________

 
     
Stefan 


Wiek: 73
Do³±czy³: 23 Mar 2008
Posty: 259
Sk±d: Ko¼le
Wys³any: 2010-05-03, 19:47   

No i wszystko wróci³o do normy. Og³oszenia uka¿± siê po czasie.
Dobra Nowina w formacie pdf nr 17/2010 (294) z 25 kwietnia 2010 r. by³a tylko pierwsz± jaskó³k±, która na stronie parafialnej wiosny nie uczyni³a. Szkoda.
Szkoda te¿, ¿e ksiê¿a nie czytaj± naszych postów, na odpowied¼ lub jak±kolwiek wskazówkê w jednym z tematów czekamy ju¿ tydzieñ.
:-( :oops:
_________________

 
     
Ks. Krzysztof 

Wiek: 43
Do³±czy³: 23 Mar 2008
Posty: 108
Wys³any: 2010-05-04, 13:29   

1) ksiê¿a czytaj± posty.
2) jak og³oszenia tak i gazetka bêd± siê ukazywa³y po niedzieli a nie w niedzielê
3) wiosna w³a¶nie zawita³a wiêc troszkê optymizmu
4) i cierpliwo¶ci
5) Przepraszam, ¿e nie zawsze jest wszystko na czas, mam te¿ inne zajêcia i obowi±zki, a czasem po prostu chcê pojechaæ odwiedziæ mamusiê - i chyba siê ka¿dy zgodzi ¿e to wa¿niejsze ni± chwilka spó¼nienia z zamieszczeniem og³oszeñ.
6) ¿yczê mi³ej lektury!!!
:)
 
     
Stefan 


Wiek: 73
Do³±czy³: 23 Mar 2008
Posty: 259
Sk±d: Ko¼le
Wys³any: 2010-05-04, 21:27   

Proszê Ksiêdza Krzysztofa, chodzi o to, ¿e Ksi±dz sam robi wszystko, a wystarczy³oby, aby jeszcze jedna osoba mog³a w niedzielê wieczorem lub w poniedzia³ek rano umie¶ciæ Dobr± Nowinê na naszej stronie (w zastêpstwie lub na zmianê).
Je¿eli Dobra Nowina uka¿e siê we wtorek lub ¶rodê, to prawie po³owa zawartych w niej informacji bêdzie ju¿ nieaktualnych.
Na niektóre w±tpliwo¶ci w naszych dyskusjach mog± przecie¿ odpowiadaæ tak¿e pozostali ksiê¿a.
Mo¿e zbyt pesymistycznie podszed³em w poprzednim wpisie do tego wszystkiego, przepraszam.
Choæ maj rozpocz±³ nam siê na mokro, to jestem optymist±, ¿e bêdzie coraz cieplej, byle do lata.
:-D
_________________

 
     
Ks. Krzysztof 

Wiek: 43
Do³±czy³: 23 Mar 2008
Posty: 108
Wys³any: 2010-05-05, 18:44   

Zgadzam siê ¿e mo¿na poszerzyæ kr±g wpisuj±cych i odpowiadaj±cych, jednak to ju¿ osobista decyzja ksiê¿y i ja nie chcê na ni± wp³ywaæ. Co do zamieszczania "Dobrej Nowiny" na stronie, trudno to zrobiæ komu innemu, je¶li ja redagujê gazetkê i jest ona na moim komputerze, je¶li mam j± komu¶ przesy³aæ by ten kto¶ j± zamie¶ci³ to po¶wiêcaj± parê minut wiêcej czasu zamieszczê j± sam. St±d brak mo¿liwo¶ci zamieszczania tych informacji przez innych. Poza tym jest jeszcze inna kwestia, je¶li bêdzie kilka osób odpowiedzialnych za stronê, bojê siê ¿e nie bêdzie na niej wcale aktualno¶ci, gdy¿ ka¿dy bêdzie my¶la³ ¿e kto inny to zrobi³.

Gazetkê i og³oszenia umieszczam dopiero po niedzieli, aby zmotywowaæ ludzi do s³uchania i zabierania tego co ju¿ wydrukowane.
 
     
lena 

Wiek: 24
Do³±czy³a: 24 Lis 2008
Posty: 6
Sk±d: Kêdzierzyn- Ko¼le
Wys³any: 2010-08-30, 17:43   

A czemu¿ to og³oszenia parafialne s± nieaktualne????
_________________
Lenka
 
     
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group