Strona g³ówna Parafii ¶w. Zygmunta i ¶w. Jadwigi ¦l. w Kêdzierzynie-Ko¼lu Forum Parafialne
Forum Parafii pw. ¶w. Zygmunta i ¶w. Jadwigi w Kêdzierzynie-Ko¼lu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Czy Ksi±dz Krzysztof ¿egna siê z nasz± Parafi±?
Autor Wiadomo¶æ
Stefan 


Wiek: 73
Do³±czy³: 23 Mar 2008
Posty: 259
Sk±d: Ko¼le
  Wys³any: 2011-08-18, 22:59   Czy Ksi±dz Krzysztof ¿egna siê z nasz± Parafi±?

Je¿eli jest prawd± to, co Ksi±dz Krzysztof napisa³ na swoim blogu, to jest mi smutno. :cry:
¯yczê Ksiêdzu, jako kap³anowi, naj³atwiejszej parafii w diecezji. Ale jako kaznodziei ¿yczê ksiêdzu najgorszej (pod wzglêdem religijnym oczywi¶cie) parafii w diecezji. :lol:
Bo, z wielu rzeczy, to najbardziej bêdzie brakowaæ mi ksiê¿ych kazañ. Rzeczowych, trafiaj±cych nie tylko do serca, ale i do duszy. Zmuszaj±cych do przemy¶leñ i refleksji. Przecie¿ Ksi±dz jest dopiero 5 lat kap³anem, a g³oszonego S³owa Bo¿ego mog± Ksiêdzu zazdro¶ciæ kap³ani z kilkunasto- , a nawet kilkudziesiêcioletnim sta¿em. I z tak g³oszonym S³owem Bo¿ym bêdzie Ksi±dz trafia³ do tych, którzy potrzebuj± pomocy.
No i oczywi¶cie bêdzie brakowa³o „s³yszalno¶ci”. Nie musieli¶my nastawiaæ ucha, ¿eby us³yszeæ i zrozumieæ Ksiêdza ¶piew i wypowiedzi.
Dziêkujê tak¿e za ministrantów i lektorów, których za Ksiêdza kadencji nie brakuje.
I dziêkujê za stronê parafialn± w Internecie. Wiem, ¿e brak czasu, chêci i zwyk³e ludzkie zmêczenie nieraz powodowa³y jakie¶ niedoskona³o¶ci, ale strona dzia³a i ma kilkunastu wiernych forumowiczów, którzy staraj± siê utrzymywaæ j± „przy ¿yciu”. :oops:
Ksiê¿e Krzysztofie – Bóg zap³aæ za wszystko i ¿yczê wielu ³ask Bo¿ych oraz powodzenia w pracy duszpasterskiej w nastêpnej parafii.
_________________

 
     
mn 

Do³±czy³: 07 Cze 2009
Posty: 78
Sk±d: Ko¼le
Wys³any: 2011-08-22, 08:08   

Równie¿ ¿yczê ks. Krzysztofowi wszystkiego dobrego na dalsz± drogê kap³añskiego ¿ycia.
 
     
gregorek 

Do³±czy³: 23 Mar 2008
Posty: 70
Wys³any: 2011-08-29, 19:36   

Niech Ksiêdzu b³ogos³awi nasz Pan Jezus Chrystus ,a Królowa nasza Naj¶wiêtsza Panna niechaj siê za Ksiêdzem wstawia u Niego.
Proszê wzi±¶æ ze sobo± to : http://fides-et-ratio.pl/...ry-katolickiej/ ....szczególnie przydatne w czasach kryzysu Wiary.
Mam nadziejê ,¿e bêdzie nas Ksi±dz odwiedza³ na forum.
_________________
Deus, tu conversus vivificabis nos...

gregorek
 
 
     
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group