Strona główna Parafii św. Zygmunta i św. Jadwigi Śl. w Kędzierzynie-Koźlu Forum Parafialne
Forum Parafii pw. św. Zygmunta i św. Jadwigi w Kędzierzynie-Koźlu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy Ksiądz Krzysztof żegna się z naszą Parafią?
Autor Wiadomość
Stefan 

Wysłany: 2011-08-18, 22:59   Czy Ksiądz Krzysztof żegna się z naszą Parafią?

Jeżeli jest prawdą to, co Ksiądz Krzysztof napisał na swoim blogu, to jest mi smutno. :cry:
Życzę Księdzu, jako kapłanowi, najłatwiejszej parafii w diecezji. Ale jako kaznodziei życzę księdzu najgorszej (pod względem religijnym oczywiście) parafii w diecezji. :lol:
Bo, z wielu rzeczy, to najbardziej będzie brakować mi księżych kazań. Rzeczowych, trafiających nie tylko do serca, ale i do duszy. Zmuszających do przemyśleń i refleksji. Przecież Ksiądz jest dopiero 5 lat kapłanem, a głoszonego Słowa Bożego mogą Księdzu zazdrościć kapłani z kilkunasto- , a nawet kilkudziesięcioletnim stażem. I z tak głoszonym Słowem Bożym będzie Ksiądz trafiał do tych, którzy potrzebują pomocy.
No i oczywiście będzie brakowało „słyszalności”. Nie musieliśmy nastawiać ucha, żeby usłyszeć i zrozumieć Księdza śpiew i wypowiedzi.
Dziękuję także za ministrantów i lektorów, których za Księdza kadencji nie brakuje.
I dziękuję za stronę parafialną w Internecie. Wiem, że brak czasu, chęci i zwykłe ludzkie zmęczenie nieraz powodowały jakieś niedoskonałości, ale strona działa i ma kilkunastu wiernych forumowiczów, którzy starają się utrzymywać ją „przy życiu”. :oops:
Księże Krzysztofie – Bóg zapłać za wszystko i życzę wielu łask Bożych oraz powodzenia w pracy duszpasterskiej w następnej parafii.

mn 

Wysłany: 2011-08-22, 08:08   

Również życzę ks. Krzysztofowi wszystkiego dobrego na dalszą drogę kapłańskiego życia.

gregorek 

Wysłany: 2011-08-29, 19:36   

Niech Księdzu błogosławi nasz Pan Jezus Chrystus ,a Królowa nasza Najświętsza Panna niechaj się za Księdzem wstawia u Niego.
Proszę wziąść ze soboą to : http://fides-et-ratio.pl/...ry-katolickiej/ ....szczególnie przydatne w czasach kryzysu Wiary.
Mam nadzieję ,że będzie nas Ksiądz odwiedzał na forum.

gregorek

Odpowiedz do tematu