Strona główna Parafii św. Zygmunta i św. Jadwigi Śl. w Kędzierzynie-Koźlu Forum Parafialne
Forum Parafii pw. św. Zygmunta i św. Jadwigi w Kędzierzynie-Koźlu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Witamy na Forum Parafialnym!
Autor Wiadomość
ABu 
Administrator

Wysłany: 2008-04-02, 21:30   Re: jak zwykle

głos ludu napisał/a:
jak zwykle dużo gadania a mało konkretów, (...)

Dokładnie tak, jak w poście niejakiego Głosu ludu...

Cytat:
(...) w jednej części forumowicze piszą do księdza ale jak zwykle żadnej odpowiedzi choć sam zakładał tą stronkę (...)

Nikt nie ma obowiązku codziennego odwiedzania na forum. Ksiądz też, tym bardziej, że nie jest już w naszej parafii.

Cytat:
myślenie przez 2 tygodnie jakie założyć tematy - ale to normalne w tej parafii

To nie parafia myśli nad tematami. Zresztą, lepiej poczekać na rozwój sytuacji niż założyć 50 różnych tematów w których i tak nikt nie będzie pisał.

Cytat:
Panie admin mniej cukierków więcej konkretów, bo zaśniemy

Forum jest z definicji miejscem, gdzie użytkownicy wymieniają swoje poglądy - i to od użytkowników zależy jakie dyskusje będą się tu toczyły. Nie jestem kukiełką żebym miał kogokolwiek tutaj rozbawiać, a swojego bloga też nie zamierzam tu prowadzić.

Głosie ludu - odpowiadaj częściej, nie będzie problemów z nudą na forum.

Pozdrawiam
ABu

głos ludu
Gość
Wysłany: 2008-04-03, 09:09   jak zwykle

jak zwykle "głos ludu" żadnych konkretów, a admin odpowiedź na wszystko. Pozdrawiam

głos ludu 

Wysłany: 2008-04-03, 09:18   

myślę, że nie trzeba zakładać 50 różnych tematów tylko można skorzystać z gotowych rozwiązań innych parafii w których odbywały się największe dyskusje, ale widać admin chce mieć nad wszystkim kontrole i do niego będzie należało ostatnie słowo, miejmy nadzieję że nie

ABu 
Administrator

Wysłany: 2008-04-03, 10:40   

głos ludu napisał/a:
myślę, że nie trzeba zakładać 50 różnych tematów tylko można skorzystać z gotowych rozwiązań innych parafii w których odbywały się największe dyskusje, ale widać admin chce mieć nad wszystkim kontrole i do niego będzie należało ostatnie słowo, miejmy nadzieję że nie

administrator założyłby działy sam - byłoby źle, bo "chce mieć nad wszystkim kontrolę"
administrator pyta się o propozycje - źle, bo "chce mieć nad wszystkim kontrolę i do niego będzie należało ostatnie słowo"...

...?

Co do gotowych rozwiązań - ok, tylko że nie każde pasuje do specyfiki naszej parafii. Nie każde pasuje do specyfiki forum. Nie na każdy temat ludzie będą chcieli rozmawiać. Przed uruchomieniem forum przeglądnąłem sobie wiele takich gotowców - i jedyny mój wniosek był taki, że nie warto tworzyć działów, w których może nie pojawić się ani jeden post.

Jak dyskusja się rozwinie to zaczniemy tworzyć działy odpowiednie do tematów dyskusji. Tak chyba będzie najlepiej, bo na razie padło kilka dobrych propozycji z których część już zrealizowałem, pozostałe są w trakcie, ale mimo to nikt nie chce tam pisać...

Pozdrawiam
ABu

kozlolek 

Wysłany: 2008-04-03, 12:02   Re: jak zwykle

głos ludu napisał/a:
jak zwykle "głos ludu" żadnych konkretów, a admin odpowiedź na wszystko. Pozdrawiam

głos ludu po przeczytaniu twoich postów mam propozycję dla Adminia!
może dobrze by było gdyby powstał dział a może nawet wystarczyłby tylko malutki skromniutki temat pt. malkontent i w nim każda maruda mogłaby do woli i radości swego serca lub sobie tylko znanych pragnień, w myśl zasady „czego tylko dusza zapragnie” - pisać, czytać, płakać lub nawet pluć, gryźć, kopać i drapać.... :mrgreen:

Antje
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-03, 12:57   

A to swego rodzaju dobry pomysł :mrgreen:

ABu 
Administrator

Wysłany: 2008-04-03, 13:03   

vox populi vox Dei :)

Zapraszam do Kącika malkontenta.

kozlolek 

Wysłany: 2008-04-03, 19:55   

:mrgreen:
dziękuję

głos ludu 

Wysłany: 2008-04-04, 23:12   

WoW, ale nasz admin się popisał, faktycznie ten kącik jak najbardziej pasuje do tej stronki, nic się nie ma do powiedzenia to się wymyśla takie bzdury, ale cóż posty trzeba nabijać i udawać że forum żyje - buuuhahahaha

ABu 
Administrator

Wysłany: 2008-04-05, 00:23   

głos ludu napisał/a:
WoW, ale nasz admin się popisał, faktycznie ten kącik jak najbardziej pasuje do tej stronki, nic się nie ma do powiedzenia to się wymyśla takie bzdury, ale cóż posty trzeba nabijać i udawać że forum żyje - buuuhahahaha

Może nie tyle kącik pasuje do stronki, co do NIEKTÓRYCH użytkowników ;)

A przy okazji informuję, że właśnie nabiłem sobie kolejnego posta, który jest jednocześnie 50. postem na tym forum, moim zdaniem jak na martwe forum to całkiem nieźle...

Pozdrawiam
ABu

Stefan 

Wysłany: 2008-04-11, 19:24   

Chaos dzisiaj pisze w propozycjach :
„Miejsca w których byliśmy - Polecamy
Znasz li ten kraj ?...”

A wcześniej o tym pisała (28-03-2008) kozlolek
„...bardzo bym chciała żeby powstał dział o miejscach sakralnych w Polsce, które trzeba i warto zobaczyć - w myśl zasady, że "cudze chwalicie, a swego nie znacie". Miejsc, tych znanych ale i tych malutkich, urokliwych Kościołów czy Kapliczek, które widzieliśmy na urlopach, wycieczkach albo często nawet przez przypadek....”

Może rzeczywiście, na próbę, warto podjąć ten temat. Sam znam kilkanaście ? takich uroczych i bogatych w historię kościółków, świątyń i kapliczek w całym kraju.

kozlolek 

Wysłany: 2008-04-12, 12:02   

Chaos napisał/a:
... może by wprowadzić na nasze?
Wierzę - Dyskusja - Dla Ducha i Serca
Polemika na temat wiary...
Kwestie Moralne Dyskusja...
Miejsca w których byliśmy - Polecamy
Znasz li ten kraj ?...
Rodzina Katolicka
Jak powinna wyglądać i funkcjonować ?...
Katechizm Kościoła Katolickiego
Dział poświęcony rozmowie związanej z KK...

bardzo, bardzo dobre propozycje!

Gość

Wysłany: 2008-04-12, 17:10   

Może na początek lepiej by było, gdyby użytkownicy zakładali tematy, a jeśli okaże się,
że jest zapotrzebowanie na utworzenie nowego działu, to Admin go założy. :roll:
Ja nie mam na razie żadnych pomysłów na nowy temat,
ale pewnie jakiś kontrowersyjny (?), będący na czasie temat wywoła dyskusję i ożywi forum.

ABu 
Administrator

Wysłany: 2008-04-12, 18:00   

Co do działu "Miejsca w których byliśmy" - problem w tym, że w tym dziale potrzebna jest galeria a na razie jej na forum nie mamy. Myślę, że w tym tygodniu uda mi się coś takiego znaleźć i zintegrować z resztą forum.

Pozdrawiam
ABu

Zosia
Gość
  Wysłany: 2008-04-13, 04:51   aktualizacja

Bardzo proszę pamiętać by ogłoszenia parafialne były aktualizowane na bieżąco :-)

Odpowiedz do tematu