Strona g³ówna Parafii ¶w. Zygmunta i ¶w. Jadwigi ¦l. w Kêdzierzynie-Ko¼lu Forum Parafialne
Forum Parafii pw. ¶w. Zygmunta i ¶w. Jadwigi w Kêdzierzynie-Ko¼lu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Mam nadziejê, ¿e siê mylê.
Autor Wiadomo¶æ
Stefan 


Wiek: 72
Do³±czy³: 23 Mar 2008
Posty: 259
Sk±d: Ko¼le
  Wys³any: 2008-04-07, 20:53   Mam nadziejê, ¿e siê mylê.

Wspólnoty parafialne. Wiemy, ¿e istniej±, ¿e pracuj±. A jakie maj± plany ? Co nowego szykuj± ?
Na „starym” forum pisa³em do ministrantów by³ych i obecnych. Zaprasza³em do odwiedzenia strony „nasza klasa” i zapisania siê do Grona Ministrantów przy Parafii ¦w. Zygmunta i ¦w. Jadwigi ¦l±skiej. Mimo istnienia przez pó³ roku „Szko³y : Grono…” nikt siê nie dopisa³, nie napisa³ ¿adnej wiadomo¶ci na forum Grona. A w „naszej klasie” jest kilkudziesiêciu by³ych i obecnych ministrantów. W tym momencie, patrz±c tak¿e na fora Wspólnot parafialnych, nasuwa siê jedna my¶l. I obym siê myli³. M³odzi ludzie wstydz± siê przyznawaæ do cz³onkostwa we wspólnotach, do uczestniczenia w ¿yciu parafialnym. Starsi robi± dok³adnie to samo. Dla pewnego wieku jest to wyt³umaczalne, gdy boja¼ñ przed technik±, komputerem, Internetem, bierze górê nad potrzeb± kontaktu. Ale wiem, ¿e bardzo du¿a czê¶æ parafian ma dostêp do Internetu, ale woli poogl±daæ strony z muzyk± lub ¶miesznymi filmikami. Czy to siê zmieni ?
 
     
ABu 
Administrator

Wiek: 44
Do³±czy³: 18 Lut 2008
Posty: 82
Sk±d: Kêdzierzyn-Ko¼le
Wys³any: 2008-04-07, 21:55   

Bardzo mo¿liwe, ¿e dawna 'ksiêga go¶ci' by³a odwiedzana do¶æ rzadko i przez tych samych ludzi, dlatego reklama ministranckiego grona nie dociera³a do tych osób co trzeba. Mam nadziejê, ¿e teraz siê to trochê zmieni. Jak ju¿ mamy Pana Prezesa to z pewno¶ci± niebawem pojawi siê tu co najmniej kilka osób bezpo¶rednio zainteresowanych tematem.

pozdrawiam
ABu
 
 
     
Patryk 

Wiek: 25
Do³±czy³: 28 Pa¼ 2009
Posty: 2
Sk±d: Kêdzierzyn-Ko¼le
  Wys³any: 2010-03-16, 20:09   

Nawet tego nie czyta³em
 
     
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group