Strona główna Parafii św. Zygmunta i św. Jadwigi Śl. w Kędzierzynie-Koźlu Forum Parafialne
Forum Parafii pw. św. Zygmunta i św. Jadwigi w Kędzierzynie-Koźlu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Gośc Clayote
Autor Wiadomość
gregorek 

Wysłany: 2009-11-17, 21:52   Gośc Clayote

Kilka dni temu w temacie "Św.Msza Trydencka" pojawił się post napisany przez osobę sygnującą się nick'iem Clayote ( lub podobnie ) .Pojawił się i ... zniknął !!!Post był na odpowiednim poziomie merytorycznym i kulturalnym ,więc tym bardziej jego zniknięcie dziwi.Czary jakieś...?

gregorek

Ks. Krzysztof 

Wysłany: 2009-11-18, 19:07   

Przyznaję się do winy i autora postu przepraszam. A to za sprawą tego że na moim monitorze w poście tym było masa dziwnych znaków i kresek, a mało wyrazów do odczytania w związku z tym chciałem go edytować by sprawdzić czy to jakiś błąd mojego komputera, a chyba przypadkiem go usunąłem. Raz jeszcze PRZEPRASZAM!!!

ABu 
Administrator

Wysłany: 2009-11-18, 23:11   

A ja nie wiem, czy to nie przypadkiem ja usunąłem, bo niedawno też usuwałem wiadomości z tematu Św.Msza Trydencka

Już wyjaśniam sprawę:
często naszą stronę odwiedzają automaty wklejający wyrwane z kontekstu fragmenty tekstów z innych for internetowych. Te fragmenty wybierane są na podstawie podobieństwa słów użytych w temacie. Czsto zdarza się, że tekst wygląda na sensowny i poprawny, ale jest wklejony automatycznie - tak też było w tym przypadku, choć przyznam się, że miałem pewne wątpliwości. Wątpliwości te jednak znikły kiedy odkryłem, że ten sam gość (z tego samego IP) wkleił kompletnie bezsensowny komentarz w dziale "Propozycje", co wskazywało na działanie automatu.

W związku z powyższym, pomimo wrażenia sensowności wypowiedzi, została ona usunięta.

ABu 
Administrator

Wysłany: 2009-11-19, 20:09   

No i przykład z dnia dzisiejszego:
właśnie usunąłem z tematu Jak dodać zdjęcia? posta o treści:

Enurfbibnix napisał/a:
Widzę że dużo osób Ci odpowiedziało. Jeżeli nadal masz problemy z dodaniem zdjęcia musisz wypełnić niebieskie pole w profilu. Wtedy uaktywnisz możliwość dodawania.

Pzdr.

Jestem na tym portalu od kilku dni i jestem w szoku. Co się z wami dzieje ludziska? Dziwi mnie to że nikt jak do tej pory nie odp. koledze.

Identyczny wpis, i tym razem prawdziwy, znajduje się tutaj i jego autorem jest @greginstal.

Ks. Krzysztof 

Wysłany: 2009-11-21, 14:20   

W takim wypadku usunąłem coś innego :)

Ale brawa dla gregorka nie dość, że pisze, to jak widać jeszcze czyta i miało tego - zapamiętuje!!!

gregorek 

Wysłany: 2009-11-22, 21:56   

...i niech to będzie jako przestroga. :-) :-) :-)

gregorek

Odpowiedz do tematu