Strona główna Parafii św. Zygmunta i św. Jadwigi Śl. w Kędzierzynie-Koźlu Forum Parafialne
Forum Parafii pw. św. Zygmunta i św. Jadwigi w Kędzierzynie-Koźlu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
..
Autor Wiadomość
Chaos 

Wysłany: 2010-09-07, 11:14   ..

(por. Rz 7,18–20).

- Nie chce pani znać stanu swego zdrowia?
- Wiem, jaki jest - odparła Weronika. - Mój stan to nie to, co widzicie w moim ciele, ale to, co dzieje się w mojej duszy.
Ostatnio zmieniony przez Chaos 2010-09-11, 15:10, w całości zmieniany 3 razy  

figlarka 

Wysłany: 2010-09-07, 21:40   

Bardzo często jest tak,że czynimy dobro i nawet nie zdajemy sobie z tego sprawy.Każdego dnia na drogach naszego życia mijamy ludzi i nie wiemy o nich nic...czasem jeden zwyczajny gest potrafi uratować komuś życie.Czasem nie trzeba wiele,na prawdę,wystarczy jedno dobre słowo,uśmiech,a czasem nie trzeba nawet tego,bo wystarczy jedno ciepłe spojrzenie by czyjeś życie nabrało barw.W każdym człowieku mieszka grzech,iż jest on wpisany z nasze ludzkie życie poprzez pierwszych ludzi (grzech pierworodny).Ma on swojej odzwierciedlenie na każdej drodze każdego człowieka.To dzięki niemu kusi nasz szatan i zawsze uderza w to,co najbardziej nas boli i to z czego nie zdajemy sobie sprawy.Chce abyśmy uwierzyli,że jesteśmy źli i beznadziejni i tak nie jest.Dla Boga jesteśmy wyjątkowi i każdy z nas czyni dobro nawet gdy nie zawsze to wychodzi,a często jest więcej zła.
Walka trwa w każdym z nas i życzę Ci abyś walkę zawsze zwyciężał z orszakiem Boga,który Cię wspiera,kocha i zawsze jest przy Tobie.

Odpowiedz do tematu