Strona g³ówna Parafii ¶w. Zygmunta i ¶w. Jadwigi ¦l. w Kêdzierzynie-Ko¼lu Forum Parafialne
Forum Parafii pw. ¶w. Zygmunta i ¶w. Jadwigi w Kêdzierzynie-Ko¼lu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Go¶c Clayote
Autor Wiadomo¶æ
gregorek 

Do³±czy³: 23 Mar 2008
Posty: 70
Wys³any: 2009-11-17, 21:52   Go¶c Clayote

Kilka dni temu w temacie "¦w.Msza Trydencka" pojawi³ siê post napisany przez osobê sygnuj±c± siê nick'iem Clayote ( lub podobnie ) .Pojawi³ siê i ... znikn±³ !!!Post by³ na odpowiednim poziomie merytorycznym i kulturalnym ,wiêc tym bardziej jego znikniêcie dziwi.Czary jakie¶...?
_________________
Deus, tu conversus vivificabis nos...

gregorek
 
 
     
Ks. Krzysztof 

Wiek: 42
Do³±czy³: 23 Mar 2008
Posty: 108
  Wys³any: 2009-11-18, 19:07   

Przyznajê siê do winy i autora postu przepraszam. A to za spraw± tego ¿e na moim monitorze w po¶cie tym by³o masa dziwnych znaków i kresek, a ma³o wyrazów do odczytania w zwi±zku z tym chcia³em go edytowaæ by sprawdziæ czy to jaki¶ b³±d mojego komputera, a chyba przypadkiem go usun±³em. Raz jeszcze PRZEPRASZAM!!!
 
     
ABu 
Administrator

Wiek: 44
Do³±czy³: 18 Lut 2008
Posty: 82
Sk±d: Kêdzierzyn-Ko¼le
Wys³any: 2009-11-18, 23:11   

A ja nie wiem, czy to nie przypadkiem ja usun±³em, bo niedawno te¿ usuwa³em wiadomo¶ci z tematu ¦w.Msza Trydencka

Ju¿ wyja¶niam sprawê:
czêsto nasz± stronê odwiedzaj± automaty wklejaj±cy wyrwane z kontekstu fragmenty tekstów z innych for internetowych. Te fragmenty wybierane s± na podstawie podobieñstwa s³ów u¿ytych w temacie. Czsto zdarza siê, ¿e tekst wygl±da na sensowny i poprawny, ale jest wklejony automatycznie - tak te¿ by³o w tym przypadku, choæ przyznam siê, ¿e mia³em pewne w±tpliwo¶ci. W±tpliwo¶ci te jednak znik³y kiedy odkry³em, ¿e ten sam go¶æ (z tego samego IP) wklei³ kompletnie bezsensowny komentarz w dziale "Propozycje", co wskazywa³o na dzia³anie automatu.

W zwi±zku z powy¿szym, pomimo wra¿enia sensowno¶ci wypowiedzi, zosta³a ona usuniêta.
 
 
     
ABu 
Administrator

Wiek: 44
Do³±czy³: 18 Lut 2008
Posty: 82
Sk±d: Kêdzierzyn-Ko¼le
Wys³any: 2009-11-19, 20:09   

No i przyk³ad z dnia dzisiejszego:
w³a¶nie usun±³em z tematu Jak dodaæ zdjêcia? posta o tre¶ci:

Enurfbibnix napisa³/a:
Widzê ¿e du¿o osób Ci odpowiedzia³o. Je¿eli nadal masz problemy z dodaniem zdjêcia musisz wype³niæ niebieskie pole w profilu. Wtedy uaktywnisz mo¿liwo¶æ dodawania.

Pzdr.

Jestem na tym portalu od kilku dni i jestem w szoku. Co siê z wami dzieje ludziska? Dziwi mnie to ¿e nikt jak do tej pory nie odp. koledze.


Identyczny wpis, i tym razem prawdziwy, znajduje siê tutaj i jego autorem jest @greginstal.
 
 
     
Ks. Krzysztof 

Wiek: 42
Do³±czy³: 23 Mar 2008
Posty: 108
Wys³any: 2009-11-21, 14:20   

W takim wypadku usun±³em co¶ innego :)

Ale brawa dla gregorka nie do¶æ, ¿e pisze, to jak widaæ jeszcze czyta i mia³o tego - zapamiêtuje!!!
 
     
gregorek 

Do³±czy³: 23 Mar 2008
Posty: 70
Wys³any: 2009-11-22, 21:56   

...i niech to bêdzie jako przestroga. :-) :-) :-)
_________________
Deus, tu conversus vivificabis nos...

gregorek
 
 
     
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group