Strona g³ówna Parafii ¶w. Zygmunta i ¶w. Jadwigi ¦l. w Kêdzierzynie-Ko¼lu Forum Parafialne
Forum Parafii pw. ¶w. Zygmunta i ¶w. Jadwigi w Kêdzierzynie-Ko¼lu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Forum parafialne - co siê dzieje :(
Autor Wiadomo¶æ
keira 

Do³±czy³a: 25 Mar 2008
Posty: 14
Wys³any: 2008-05-17, 20:22   Forum parafialne - co siê dzieje :(

Chcia³abym zwróciæ uwagê na ostatnio (od ponad miesi±ca chyba) pojawiaj±ce siê posty. Wydawa³o mi siê jeszcze niedawno, ¿e forum s³u¿y do przeprowadzania dyskusji - nie g³upich, dziecinnych k³ótni. Przykro mi, ¿e w³a¶nie na PARAFIALNYM forum, nie innym, dzieci reprezentuj±ce nasz Ko¶ció³, pisz± takie g³upoty. Nie wspominaj±c ju¿ o ortografii czy szalenie modnych PoKeMonAch. Jak dla mnie- pora¿ka. Czasami lepiej nic nie pisaæ, a g³upiutkie komentarze zachowaæ dla siebie. Mo¿e Admin zwróci na to uwagê.
 
     
Go¶æ

Wys³any: 2008-05-21, 08:40   

Daj spokój!
 
     
Zosia
Go¶æ
Wys³any: 2008-05-27, 16:19   Â¶piew w ko¶ciele

Mam ogromn± pro¶bê by Pani organistka nie modyfikowa³a melodii pie¶ni. Coraz czê¶ciej musimy milczeæ i s³uchaæ solowego wystêpu, nie da siê ukryæ ¿e piêknego, ale my te¿ chcieliby¶my ¶piewaæ w ko¶ciele:) A stare melodie s± wszystkim znane i lubimy je
 
     
MalyJohn

Do³±czy³: 07 Sty 2009
Posty: 1
Wys³any: 2009-01-07, 22:29   

Ale to jeszcze nic.Pani organistka gra zaprawdê piêknie i ka¿dy chce s³uchaæ i ¶piewaæ,ale np.
ja nie potrafiê dobrze ¶piewaæ :oops:

Dlatego mam pytanie-dlaczego nie gra tam pani hip-hopu na jakich¶ dobrych bitach ?
Jest równie wiele ³adnych piosenek o Panu Bogu naszym kochanym.
Niech parafia przemy¶li to i ew. odegra now± p³ytê eldo-zobaczycie jakie bêdzie zdziwienie
w¶ród ludzi m³odszych i starszych.
 
     
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group