Strona g³ówna Parafii ¶w. Zygmunta i ¶w. Jadwigi ¦l. w Kêdzierzynie-Ko¼lu Forum Parafialne
Forum Parafii pw. ¶w. Zygmunta i ¶w. Jadwigi w Kêdzierzynie-Ko¼lu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Witamy na Forum Parafialnym!
Autor Wiadomo¶æ
Ks. Krzysztof 

Wiek: 42
Do³±czy³: 23 Mar 2008
Posty: 108
Wys³any: 2008-04-18, 23:09   

Dziêkujê Zosiu za przypomnienie, postaram siê na ile bêdê umia³ o nim pamiêtaæ, jednak tak siê sk³ada ¿e nie zawsze ma siê tyle czasu ile potrzeba a czasem nie ma siê po rêk± sprawnego komputera. Ale oczywi¶cie postaram siê poprawiæ. OBIECUJÊ:)
 
     
g³os ludu
Go¶æ
Wys³any: 2008-06-06, 11:34   Â¯ENADA

Abu, kozlolek, kiera rozbujali¶cie to forum na ca³ego, niez³e tematy, problemy, ¶wietne dyskusje, wysoki poziom tego forum zaskoczy³ mnie niesamowicie, trzymajcie tak dalej, oby to forum jak i ca³a stronka rozwija³y siê tak dynamicznie jak dotychczas. Pozdrawiam i zagl±dnê tu za jaki¶ rok lub dwa to mo¿e pojawi siê chocia¿ jeden ciekawy temat.
 
     
Antje
[Usuniêty]

  Wys³any: 2008-06-06, 13:08   

G³osie ludu, jedno mo¿na ci przyznaæ- jeste¶ wykwintnym dyskutantem. Widz±c twój silny charakter, ¿a³ujê, ¿e sam nie rozpoczniesz rozmowy na jaki¶ temat. Zapewne przyznasz mi racje, ¿e dyskutowanie na temat niskiej jako¶ci dotychczasowych rozmów nie wnosi nic nowego. Zatem zaproponuj jaki¶ ogólny, mo¿e kontrowersyjny temat, wyra¼ swoje zdanie i zmieñ forum na lepsze!
 
     
kozlolek 


Do³±czy³a: 26 Mar 2008
Posty: 41
Sk±d: Ko¼le
Wys³any: 2008-06-18, 10:49   

Kochani! Jestem z Wami ca³y czas! Niestety czasami trzeba „pomilczeæ”.
Pozdrawiam Wszystkich bardzo, bardzo serdecznie!
 
     
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group