Strona główna Parafii św. Zygmunta i św. Jadwigi Śl. w Kędzierzynie-Koźlu Forum Parafialne
Forum Parafii pw. św. Zygmunta i św. Jadwigi w Kędzierzynie-Koźlu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Witamy na Forum Parafialnym!
Autor Wiadomość
Ks. Krzysztof 

Wysłany: 2008-04-18, 23:09   

Dziękuję Zosiu za przypomnienie, postaram się na ile będę umiał o nim pamiętać, jednak tak się składa że nie zawsze ma się tyle czasu ile potrzeba a czasem nie ma się po ręką sprawnego komputera. Ale oczywiście postaram się poprawić. OBIECUJĘ:)

głos ludu
Gość
Wysłany: 2008-06-06, 11:34   ŻENADA

Abu, kozlolek, kiera rozbujaliście to forum na całego, niezłe tematy, problemy, świetne dyskusje, wysoki poziom tego forum zaskoczył mnie niesamowicie, trzymajcie tak dalej, oby to forum jak i cała stronka rozwijały się tak dynamicznie jak dotychczas. Pozdrawiam i zaglądnę tu za jakiś rok lub dwa to może pojawi się chociaż jeden ciekawy temat.

Antje
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-06, 13:08   

Głosie ludu, jedno można ci przyznać- jesteś wykwintnym dyskutantem. Widząc twój silny charakter, żałuję, że sam nie rozpoczniesz rozmowy na jakiś temat. Zapewne przyznasz mi racje, że dyskutowanie na temat niskiej jakości dotychczasowych rozmów nie wnosi nic nowego. Zatem zaproponuj jakiś ogólny, może kontrowersyjny temat, wyraź swoje zdanie i zmień forum na lepsze!

kozlolek 

Wysłany: 2008-06-18, 10:49   

Kochani! Jestem z Wami cały czas! Niestety czasami trzeba „pomilczeć”.
Pozdrawiam Wszystkich bardzo, bardzo serdecznie!

Odpowiedz do tematu